Dernekten Haberler

Sayın Üyemiz. Türkiye Ekonomi Bankasının “emekli maaşını TEB’e taşıyan ve mevcutta en az 1 adet otamatik fatura ödeme talimatı bulunan emeklilerimize 1.000 TL’ye varan promosyon fırsatı kampanyası bulunmaktadır. TEB ile yapmış olduğumuz anlaşma uyarınca bu kampanyaya derneğimiz üzerinden katılmanız halinde emekli maaşını TEB’na taşıyan her emeklimiz için derneğimiz 100 TL gelir elde edecektir. Bu nedenle emekli maaş hesabını TEB’e taşımak isteyen emeklilerimizin genel merkezimizin 0312 230 05 92, 0544 778 15 17 nolu telefonları ile irtibata geçmeleri önem arz etmektedir.

Ankara ilinde ikamet eden emeklilerimiz arzu etmeleri halinde Salı ve Perşembe günleri 14.00-16:00 saatleri arasında derneğimizde hazır bulunacak olan banka görevlileri vasıtasıyla da hesap açtırabileceklerdir.

TEB’in avantajları: hesap işletim ücreti muafiyeti, kredi kartı ücreti muafiyeti, çağrı merkezi ve internetten yapılacak işlemlerde ücret muafiyeti(eft gibi), özel faizli ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, günlük nakit çekim imkanı sunan marifetli hesap ile birikimlerinize yüksek faiz, atmlerden yüksek çekim limiti. TEB Bankasının Ankarada 57 yurt genelinde 450 şubesi bulunmakta olup ayrıca Denizbank ve Finansbank ATM’lerinden de ücretsiz işlem yapılmaktadır.

Maaşını TEB’e taşımak isteyen emeklilerimiz promosyon için 3. Yılından 9 aylık kalan miktar olan (yaklaşık 105 ila 150 TL) arasındaki bir tutarı maaş aldığı bankaya ödeyerek hesaplarını kapatmadan TEB’E taşıyabileceklerdir. TEB’de hesap açıldıktan sonra 450 TL hemen 550 TL ise otomatik ödeme talimatı verildikten sonra hesabınıza yatırılacaktır.

Ankara dışındaki üyelerimizin derneğimizle irtibata geçtikten sonra işlem yaptırmaları önem arz etmektedir..